Privatumo politika

viagis.lt svetainės administracija įsipareigoja saugoti Jūsų konfidencialumą internete. Jūsų pateiktų duomenų saugumas mums yra labai reikšmingas. Mūsų konfidencialumo reglamentas yra pagrįstas Bendrojo Europos Sąjungos asmeninių duomenų apsaugos reglamento (BDAR) reikalavimais. Asmeninių duomenų rinkimo tikslas: mūsų svetainės veiklos gerinimas, susisiekimas su šios svetainės lankytojais, naudotojo užklaustos informacijos teikimas, taip pat žemiau išvardintiems veiksmams.

Asmeninių duomenų rinkimas ir jų panaudojimas
Mes renkame ir panaudojame Jūsų asmeninius duomenis tik Jums savanoriškai sutikus. Jūs sutinkate su tuo, kad mes renkame ir išsaugome čia išvardintus duomenis: vardas ir pavardė, elektroninio pašto adresas, telefono numeris. Jūsų duomenų rinkimas ir išsaugojimas yra vykdomas pagal įstatymus, veikiančius Europos Sąjungos teritorijoje.

Duomenų išsaugojimas, keitimas ir panaikinimas
Vartotojas, pateikiantis svetainei viagis.lt savo asmeninius duomenis, turi teisę reikalauti, kad šie duomenys būtų ištrinti, pakeisti, taip pat turi teisę atšaukti leidimą šiuos duomenis naudoti. Jūsų asmeninių duomenų išsaugojimo trukmė: pagrindiniei puslapio veiklai vykdyti, reikalingų duomenų naudojimo trukmė. Užbaigus Jūsų duomenų naudojimą, svetainės administracija panaikina šiuos duomenis. Norint gauti prieigą prie Jūsų duomenų, Jūs galite susisiekti su svetainės administracija: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Jūsų asmeninių duomenų perdavimas trečiai pusei gali būti atliktas, tik esant Jūsų savanoriškam sutikimui, mes negalime keisti Jūsų duomenų, jeigu jie buvo perduoti su mumis nesusijusioms organizacijoms.

Techninių duomenų panaudojimas svetainės lankymo metu
Svetainės viagis.lt lankymo metu, duomenų bazėje išsaugomi užrašai apie Jūsų IP adresą, lankymo laiką, Jūsų naršyklės nustatymus, operacinę sistemą, bei kitą, reikalingą teisingam svetainės turinio atvaizdavimui informaciją. Pagal išvardintus duomenis neįmanoma atskleisti lankytojo asmenybės.

Informacijos suteikimas vaikams
Jeigu Jūsų vaikas arba globotinis be Jūsų leidimo suteikė mums savo asmeninius duomenis, susisiekite su mumis: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Nepilnamečių asmeninių duomenų išsaugojimas be tėvų arba globėjų leidimo, mūsų svetainėje yra draudžiamas.

Slapukų naudojimas
Teisingam mūsų svetainės viagis.lt turinio atvaizdavimui, mes naudojam slapukus. Tai yra nedidelės bylos, kurios yra išsaugomos Jūsų įrenginio atmintyje. Slapukai padeda svetainei išsaugoti kalbą, kuria Jūs naudojotės naršymo metu, peržiūrėtus puslapius, ši informacija bus naudinga, sekančio svetainėje apsilankymo metu. Slapukų dėka, svetainės peržiūra tampa žymiai patogesnė. Išsamiau apie slapukus Jūs galite paskaityti čia. Slapukų naudojimas gali būti savarankiškai nustatytas naršyklėje. Nesugebėjimas priimti slapukų gali apriboti svetainės našumą.


Asmeninių duomenų naudojimas kitomis priemonėmis
Mūsų svetainėje yra naudojamos papildomos internetinės priemonės, kurios vykdo nepriklausomą nuo mūsų duomenų rinkimą: Google Analytics, Facebook.com.
Tomis priemonėmis surinkta informacija gali būti perduota šių organizacijų vidinėms tarnyboms ir tokiu būdu gali būti panaudota nuosavo reklaminio tinklo reklamos personifikacijai. Šių organizacijų naudotojų susitarimus Jūs galite perskaityti jų svetainėse. Ten pat galite atsisakyti nuo asmeninių duomenų rinkimo išvardintomis priemonėmis, Google Analytics blokatorių rasite čia. Mes neperduodam asmeninių duomenų kitoms organizacijoms arba tarnyboms, nenurodytoms šiame konfidencialumo reglamente. Įšimtį sudaro tik duomenų perdavimas valstybinėms organizacijoms, joms pareikalavus ir įgaliotoms vykdyti tokius veiksmus.

Nuorodos į kitas svetaines
Mūsų viagis.lt svetainėje gali būti rastos nuorodos į kitas, mūsų nevaldomas, svetaines. Mes neprisiimame atsakomybės už jų tūrinį. Mes rekomenduojame susipažinti su kiekvienos Jūsų lankomos svetainės pateiktu konfidencialumo reglamentu.

Konfidencialumo reglamento pokyčiai
Mūsų svetainės viagis.lt konfidencialumo reglamentas gali keistis. Apie šiuos pokyčius mes pranešame, patalpindami naują konfidencialumo reglamentą šiame puslapyje. Mes atidžiai sekame visus pokyčius teisės aktuose, kurie yra susiję su asmeninių duomenų saugojimu Europos Sąjungoje. Jeigu Jūsų asmeniniai duomenys yra išsaugoti mūsų svetainėje, mes pranešime Jums apie konfidencialumo reglamento pokyčius. Jeigu Jūsų duomenys buvo įvesti neteisingai, mes negalėsime su Jumis susisiekti.

Atsiliepimai, baigiamosios nuostatos
Konfidencialumo reglamento klausimais Jūs galite susisiekti su svetainės viagis.lt administracija: UAB "Via GIS", Saulėtekio al. 15, LT-10224 Vilnius. Jeigu nesutinkate su šiuo konfidencialumo reglamentu, Jūs neturėtumėte naudotis svetainės viagis.lt teikiamomis paslaugomis ir turėtumėte susilaikyti nuo lankymosi mūsų svetainėje.

© 2021 UAB "Via GIS", Sprendimas: Webbus.lt

Svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Tęsdami naršymą mūsų svetainėje arba paspausdami „Sutinku“, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Detalesnė informacija Privatumo politikoje