Via išvertus iš lotynų kalbos reiškia "keliu", o iš anglų kalbos - "per", iš esmės abiem atvejais tai reiškia kokiu būdu, kaip.

 

"Via GIS" reiškia, kad naudodami Geografinių Informacinių technologijų Sistemas (GIS) mes kuriame žemėlapius, atliekame erdvinių duomenų rinkimą, duomenų apdorojimo automatizavimą, kuriame erdvinių duomenų analizės sprendimus, padedame klientams suprasti ir valdyti erdvinius duomenis.

 

"Via GIS" yra GIS profesionalų komanda pasirengusi padėti išspręsti sudėtingiausius uždavinius, įgyvendinti netikėčiausias idėjas. Mūsų bendrovė savo veikloje siekia vadovautis gerąja partnerių, užsakovų ir technologijų tiekėjų praktika, taikome pažangius erdvinių duomenų valdymo automatizavimo metodus. Savo veikloje vadovaujamės kokybės vadybos sistemos principais, daug dėmesio skiriame informacijos apsaugai ir duomenų patikimumui.

© 2021 UAB "Via GIS", Sprendimas: Webbus.lt

Svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Tęsdami naršymą mūsų svetainėje arba paspausdami „Sutinku“, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Detalesnė informacija Privatumo politikoje