Padedame klientams duomenis surinkti, parengti patogiam naudojimui ir pritaikome konkretiems kliento poreikiams. Mes tikime, kad duomenų valdymo automatizavimas kuria didelę vertę mūsų klientams, padeda jiems siekti veiklos efektyvumo, taupyti laiką, resursus ir kaštus valdant erdvinius duomenis.

"Via GIS" kuria automatizuoto erdvinių duomenų ir kartografinio generalizavimo modelius.

Projektai

Pagal individualų užsakymą kuriame topografinius žemėlapius, žemėlapius logistikos kompanijoms, žemės ūkiui, turizmui ir rekreacijai, kt. Mes pasiruošę sukurti žemėlapį nuo koncepcijos iki skaitmeninių failų leidybai parengimo ir leidybos arba parengti žemėlapius naudojimui internete.

Projektai

Padedame klientams surinkti erdvinius duomenis, padarome juos patogius naudoti, padedame integruoti erdvinius duomenis iš skirtingų šaltinių, pritaikome juos pagal naudotojo poreikius, integruojame į kliento sistemas arba paruošiame analizės uždaviniams spręsti. Tvarkome savivaldybės stambaus mastelio topografinių ir inžinerinių tinklų erdvinių duomenų rinkinius.

Projektai

Atliekame distancinių tyrimų duomenų apdorojimo užsakomuosius bei mokslinių tyrimų darbus, kuriame specializuotus sprendimus. Su partneriais vykdome aerofotografavimo darbus iš lėktuvo ar bepiločio orlaivio, apdorojame duomenis, kuriame ortofotografinius žemėlapius, vykdome darbų kontrolę. Atskira sritis yra lazerinio skenavimo iš lėktuvo darbai, kurių rezultatai gali būti efektyviai panaudoti reljefo formų kartografavimui, pastatų aukštingumui nustatyti, įvairiems su aukščiais susijusiems skaičiavimams ir analizėms.

Projektai

Aktyviai tiriame erdvinių duomenų automatizavimo galimybes, palydovinių vaizdų panaudojimą žemėnaudų kartografavimui, atskirų objektų monitoringo tikslams, dalyvaujame MITA ir Europos institucijų remiamose tyrimų ir inovacijų programose.

© 2021 UAB "Via GIS", Sprendimas: Webbus.lt

Svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Tęsdami naršymą mūsų svetainėje arba paspausdami „Sutinku“, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Detalesnė informacija Privatumo politikoje